FIBARO

INTELIGENTNY SYSTEM
STEROWANIA DOMEM

 

GRYFNE ŁOSIEDLE  zostało wyposażone w inteligentny system FIBARO, dzięki któremu możesz zarządzać temperaturą całego domu i poszczególnych pomieszczeń.

Z łatwością możesz stworzyć plan klimatyczny i precyzyjne określić temperaturę w mieszkaniu na każdy dzień tygodnia, w zależności od pogody, pory dnia i obecności domowników.
Dzięki temu możesz kontrolować temperaturę, włączać lub wyłączać ogrzewanie z dowolnego miejsca na ziemi!
Z FIBARO masz zawsze cały dom pod ręką, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

System FIBARO zapewni komfort i pozwoli na efektywne wykorzystywanie energii i znaczne obniżenie kosztów ogrzewania.

swipe001

FIBARO GWARANTUJE OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII DZIĘKI:

swipe002
swipe004
swipe003

ZARZĄDZAJ
MIESZKANIEM
ZA POMOCĄ
APLIKACJI FIBARO

Z FIBARO SWÓJ DOM MOŻNA MIEĆ ZAWSZE PRZY SOBIE.

 

FIBARO przygotowało, zaprojektowane z dbałością o najmniejszy szczegół, aplikacje na smartfony i tablety oparte o system iOS i Android. Dzięki nim nie potrzebne są specjalne panele sterujące, by zarządzać wszystkimi urządzeniami będąc w mieszkaniu lub poza nim.

SYSTEM SWIPE

 

FIBARO Swipe pozwala sterować inteligentnym domem za pomocą ruchów dłoni. Jest więc nie tylko wyjątkową, designerską ramką na zdjęcia, ale także niesamowicie wygodnym urządzeniem, aktywującym wszelkie możliwe sceny.

Dzięki niemu można jednym ruchem dłoni aktywować przypisaną scenę np. włączyć lub wyłączyć ogrzewanie.

swipe005

TO PROSTE! UNIEŚ DŁOŃ I PRZESUŃ W DÓŁ BY
ZGASIĆ ŚWIATŁO. PODNIEŚ RĘKĘ, A TAŚMY LED
ROZŚWIETLĄ SUFIT. MACHNIJ W PRAWO JEŻELI CHCESZ
WYŁĄCZYĆ TELEWIZOR I INNE SPRZĘTY RTV.
JAKI BĘDZIĘ TWÓJ KOLEJNY RUCH?

SWIPE TO:

Swipe to urządzenie, które umożliwia aktywowanie scen lub włączanie pojedynczych urządzeń bez dotykania czegokolwiek. Wszystko odbywa się przy pomocy ruchów dłoni, do których przypisuje się konkretne działanie. FIBARO Swipe można umieścić w dowolnym miejscu w mieszkaniu.
004
SWIPE nie musi być elementem wystroju Twojego salonu czy kuchni, jeżeli nie masz na to ochoty. Ukryj go pod blatem kuchennym, ławą czy biurkiem. Magia FIBARO SWIPE sprawia, że reaguje on także przez nie! Machnij nad nim dłonią. To wystarczy, aby uruchomić np. oświetlenie lub radio.
002
SWIPE bez problemu dopasuje się do charakteru każdego pomieszczenia. Możesz więc go ustawić w salonie, w kuchni lub w sypialni.
005
Najnowocześniejsza na świecie, innowacyjna technologia ukryta jest pod gładką, przyjemną w dotyku i ergonomicznie zaprojektowaną obudową. Po prostu: SWIPE został dopracowany w najdrobniejszym detalu, a więc zachwyca pod każdym względem.
003
SWIPE może być zasilany bateryjnie (4xAA) lub przewodowo (Micro USB), wszystko zależy od Ciebie.
swipe006

MOŻLIWOŚĆ
ROZBUDOWY

 

Chcąc doposażyć swoje mieszkanie nie musisz z góry planować funkcjonalności systemu. System FIBARO jest zawsze gotowy na rozbudowę, w każdej chwili masz możliwość dodania kolejnych modułów. Dzięki niemu możesz sterować oświetleniem, klimatem i wieloma urządzeniami bez ingerencji w infrastrukturę budynku.

Umożliwia zarządzanie całym domem z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą telefonu komórkowego, komputera czy tabletu. Centralki FIBARO komunikują się bezprzewodowo z urządzeniami i wysyłają im komunikaty do wykonania odpowiednich działań zapewniając komfort oraz bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.